Kullanım Koşulları

1-WELLCARE, sağlık alanında bir başvuru hizmeti sağlayıcısı değildir ve doğrudan veya dolaylı, açık veya örtülü hiçbir şekilde herhangi bir sağlık hizmet sağlayıcısını doğrudan önermemekte veya desteklememektedir. İLKO; tedaviler ve sağlık için herhangi bir sağlık hizmet sağlayıcının kalitesi ve uygunluğu konusunda tavsiye sunmamaktadır. Bu sitedeki hiçbir bilgi, sağlık önerisi veya tıbbi tavsiye şeklinde yorumlanmamalıdır. İLKO’nun bir web sitesine hangi amaçla olursa olsun doğrudan veya dolaylı bağlantı sağlaması, o site içeriğini veya sitenin içerdiği bağlantıları açıkça veya örtülü olarak benimsediği şeklinde yorumlanamaz.
2-WELLCARE, hekimler, hastaneler veya benzeri sağlık hizmet sağlayıcıları tarafından verilen her türlü öneri, tedavi veya diğer hizmetler veya bu önerilerden, tedavilerden veya diğer hizmetlerden, doğrudan veya dolaylı olarak doğabilecek her türlü tazminat talepleri, yanlış tedavi talepleri veya diğer talepler konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmemektedir.
3-WELLCARE, internet üzerinden iletilen herhangi bir bilginin güvenliğinden, site içeriğinin doğru olmamasından veya bu bilgiye güvenmenin verdiği sonuçlardan doğrudan veya dolaylı doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Wellcare Pharmaceuticals is a consumer health brand. The information on this site does not replace consulting a physician and pharmacist.