Sağlıkla Yaşama

Sanatı

Yeryüzünün farklı kıtalarında yapılan araştırmalar,

dünyanın değişimine paralel olarak, yaşam şartlarımızın da değiştiğini gösteriyor. Aynı araştırmalardan çıkan sonuçlara göre; yaşam süresi uzarken, yaşam kalitesinin düştüğü gözlemleniyor.

Bu yüzden; sağlıkla yaşamak, sağlığa değer vermek,

ruh ve beden sağlığını korumak doğru ve incelikli tercihler yapılmasını gerektiriyor. Modern tıp ve beraberinde getirdiği teknoloji tedavi alanını genişletirken, Wellcare çatısı altında yer alan yenilikçi destek ürünleri ise insanları ‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’na davet ediyor.

İlaç sektöründeki 50 yılı aşkın birikim ve tecrübesi,

Ar-Ge ve üretim gücü, uluslararası iş ortakları ile WELLCARE; yaşamın, doğumdan itibaren her aşamasında ve günlük hayatın her safhasında, yaşam kalitenizi yükseltecek, sağlık otoriteleri tarafından onaylı, bilimsel çalışmalara dayanan güvenilir ürünleri ile size ve ailenize ‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’ sunuyor.

Wellcare Dünyası

Vitamin & Mineraller

Wellcare Vitamin ve Mineral Portföyünde yer alan farklı formlardaki D vitamini ürünleri ile her zaman yanınızda.

Sindirim

Wellcare Sindirim Sağlığı, sindirim sistemini başlıca sıkıntıları kabızlık, gaz, şişkinlik ve hazımsızlık için destek ürünler.

Probiyotikler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Bitkisel Takviyeler

Bitkisel takviyeler bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

Sinomarin®

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönetlik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

Kadın Sağlığı

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönelik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

E-Bülten

Wellcare ile ilgili haber ve duyurularımızdan haberdar olmak için E-Bültenimize üye olunuz.


    Yukarıda bulunan iletişim bilgilerime şirketinizin tüm markaları ile ilgili tanıtım, teklif, promosyon, anket, etkinlik gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini,

    Tarafıma bildirilen amaç ve süre ile kişisel verilerimin işlenmesi muhafazası ve gerektiğinde 3. kişilerle paylaşılmasına açık rıza gösterdiğimi belirtir Aydınlatma Metnini okuyup anladığımı ve Açık Rıza Beyanını okuyup rıza gösterdiğimi;