Sağlıkla Yaşama Sanatı

Hayatı doya doya, sağlıklı, enerjik, ve mutlu; kısaca “sağlıkla yaşama” günümüzün belki de en incelikli sanatı… Doğan her yeni gün, boş bir tuval misali uzanıyor önümüzde. Sağlığımızı, yaşamımızdaki güzelliklerle bütünleştirerek bu tuvali nasıl dolduracağımız tamamen bize ve seçimlerimize bağlı. Bunun için ihtiyacınız olan desteği size WELLCARE sunuyor.

 

WELLCARE, hayatın doğumdan itibaren her aşamasında ve günlük hayatın her safhasında, yaşam kalitenizi yükseltecek, sağlık otoritelerinden onaylı, bilimsel ve güvenilir çözümlerle sizin ve ailenizin yanında…

Dünya hızla değişiyor. Yerleşik, geleneksel sağlık anlayışı da hem hayatlarımızda hem zihnimizde şekil değiştiriyor… Dünya genelinde yapılan araştırmalar yaşam şartlarındaki değişimle birlikte yaşam süresinin uzadığını, ancak kalitesinin düştüğünü ortaya koyuyor. Bu da yepyeni ihtiyaçları beraberinde getiriyor.

 

Biz WELLCARE olarak; globalden gelen gücümüz, Türkiye’deki sağlam altyapımız, bilimsel ve güvenilir portföyümüz ile doğumdan itibaren yaşam döngüsünün her aşamasında, sağlık problemlerine çözüm sunma ve yaşam kalitesini yükseltme hedefi için çalışıyoruz. Sağlık otoritelerinden onaylı, klinik etkinliği kanıtlanmış, kullanıcı dostu, inovatif ve güvenle kullanabileceğiniz tamamlayıcı tedavi ürünlerimizle yanınızdayız.

Wellcare Dünyası

Vitamin & Mineraller

Wellcare Vitamin ve Mineral Portföyünde yer alan farklı formlardaki D vitamini ürünleri ile her zaman yanınızda.

Sindirim Sağlığı

Wellcare Sindirim Sağlığı, sindirim sistemini başlıca sıkıntıları kabızlık, gaz, şişkinlik ve hazımsızlık için destek ürünler.

Probiyotikler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Bitkisel Takviyeler

Bitkisel takviyeler bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

Alerji ve Burun Sağlığı

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönetlik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

Kadın Sağlığı

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönelik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

E-Bülten

Wellcare ile ilgili haber ve duyurularımızdan haberdar olmak için E-Bültenimize üye olunuz.    Yukarıda bulunan iletişim bilgilerime şirketinizin tüm markaları ile ilgili tanıtım, teklif, promosyon, anket, etkinlik gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini,