Kullanım Koşulları

  1. WELLCARE, sağlık alanında bir başvuru hizmeti sağlayıcısı değildir ve doğrudan veya dolaylı, açık veya örtülü hiçbir şekilde herhangi bir sağlık hizmet sağlayıcısını doğrudan önermemekte veya desteklememektedir. İLKO; tedaviler ve sağlık için herhangi bir sağlık hizmet sağlayıcının kalitesi ve uygunluğu konusunda tavsiye sunmamaktadır. Bu sitedeki hiçbir bilgi, sağlık önerisi veya tıbbi tavsiye şeklinde yorumlanmamalıdır. İLKO’nun bir web sitesine hangi amaçla olursa olsun doğrudan veya dolaylı bağlantı sağlaması, o site içeriğini veya sitenin içerdiği bağlantıları açıkça veya örtülü olarak benimsediği şeklinde yorumlanamaz.
  2. WELLCARE, hekimler, hastaneler veya benzeri sağlık hizmet sağlayıcıları tarafından verilen her türlü öneri, tedavi veya diğer hizmetler veya bu önerilerden, tedavilerden veya diğer hizmetlerden, doğrudan veya dolaylı olarak doğabilecek her türlü tazminat talepleri, yanlış tedavi talepleri veya diğer talepler konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmemektedir.
  3. WELLCARE, internet üzerinden iletilen herhangi bir bilginin güvenliğinden, site içeriğinin doğru olmamasından veya bu bilgiye güvenmenin verdiği sonuçlardan doğrudan veya dolaylı doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Wellcare Dünyası

Vitamin ve Mineraller

Wellcare Vitamin ve Mineral Portföyünde yer alan farklı formlardaki D vitamini ürünleri ile her zaman yanınızda.

Sindirim Sağlığı

Wellcare Sindirim Sağlığı, sindirim sistemini başlıca sıkıntıları kabızlık, gaz, şişkinlik ve hazımsızlık için destek ürünler.

Probiyotikler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Bitkisel Takviyeler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Alerji ve Burun Sağlığı

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönetlik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

Kadın Sağlığı

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönetlik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

E-Bülten

Wellcare ile ilgili haber ve duyurularımızdan haberdar olmak için E-Bültenimize üye olunuz.


    Yukarıda bulunan iletişim bilgilerime şirketinizin tüm markaları ile ilgili tanıtım, teklif, promosyon, anket, etkinlik gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, Kabul Ediyorum