Değer Katıyoruz

‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’ misyonu çerçevesinde yürüttüğü faaliyetlerinde WELLCARE, sosyal ve etik sorumluluk bilinciyle hareket eder.

Bu doğrultuda WELLCARE, tüketicilerine kaliteli, etkin ve güvenli ürünler taahhüt eder.

Yüksek Standartlı Üretim Tesisleri

WELLCARE’ın üretim yaptığı tesisler; bilgi, deneyim ve uzman iş gücü sayesinde tüketici güvenirliğinden asla ödün vermeyecek kalite standartlarına sahiptir. Bütün ürünler GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları), ISO, HACCP sertifikalı üretim tesislerinde, en son üretim teknolojileri kullanılarak üretilir.

 • EU GMP

 • Rusya GMP

 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

 • ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

 • ISO 13485 Tıbbi Cihaz Üretim Sertifikası

 • BS 10012 Veri Koruma Kişisel Bilgi Yönetim Sistemi

 • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Tüketici Güvenirliği ve Kalite

WELLCARE, bilimselliğe verdiği değeri klinik araştırmalar ve çalışmalarla destekler. Ürünlerinde klinik testlerle etkinliği ve güvenirliği ortaya konmuş hammaddeler kullanır. WELLCARE şeffaflık ilkesi doğrultusunda, ürünlerin içerikleri ve değerleriyle ile ilgili bilgiyi kullanım talimatlarında tam olarak verir.

Çevreve Doğa Duyarlılığı

WELLCARE için sürdürülebilirlik vizyonu şirket kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Hammadde temininden ürünlerin tüketici ile buluşmasına kadar sürecin her aşamasında karbon ayak izini azaltmak için azami gayret gösterir. Doğaya ve hayvanlara saygı değerlerini en üst seviyeye taşır.

 • T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sıfır Atık Belgesi

 • T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Türkiye’nin En Temiz Sanayi Tesisi Ödülü

 • T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Beratı

Ar–Ge Çalışmaları

WELLCARE, inovatif yaklaşımları tüm iş süreçlerinin odağına yerleştirir. Bu nedenle uluslararası inovasyon merkezlerinin yanı sıra kendi Ar-Ge Merkezi’nde de her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış bilim insanlarıyla çalışır. Laboratuvar testleri ve klinik testlerle ürünlerinde, maksimum fayda ve güvenliği sağlamak için yoğun Ar-Ge çalışmaları yapar.

Wellcare Dünyası

Vitamin ve Mineraller

Wellcare Vitamin ve Mineral Portföyünde yer alan farklı formlardaki D vitamini ürünleri ile her zaman yanınızda.

Sindirim Sağlığı

Wellcare Sindirim Sağlığı, sindirim sistemini başlıca sıkıntıları kabızlık, gaz, şişkinlik ve hazımsızlık için destek ürünler.

Probiyotikler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Bitkisel Takviyeler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Alerji ve Burun Sağlığı

Yenidoğandan itibaren kullanımı uygun geniş ürün portföyü ile burun sağlığı ve artan enerji sorunlarına çözüm sunar.

Kadın Sağlığı

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönelik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

E-Bülten

Wellcare ile ilgili haber ve duyurularımızdan haberdar olmak için E-Bültenimize üye olunuz.


  Yukarıda bulunan iletişim bilgilerime şirketinizin tüm markaları ile ilgili tanıtım, teklif, promosyon, anket, etkinlik gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini,

  Tarafıma bildirilen amaç ve süre ile kişisel verilerimin işlenmesi muhafazası ve gerektiğinde 3. kişilerle paylaşılmasına açık rıza gösterdiğimi belirtir Aydınlatma Metnini okuyup anladığımı ve Açık Rıza Beyanını okuyup rıza gösterdiğimi;