Değer Katıyoruz

WELLCARE, ‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’ misyonu çerçevesinde yürüttüğü faaliyetlerinde bütünsel sosyal ve etik sorumluluk bilinciyle hareket eder.

Bu doğrultuda WELLCARE, tüketicilerine kaliteli, etkin ve güvenli ürünler taahhüt eder.

Güvenirlik ve doğallık

WELLCARE, bilimselliğe verdiği değeri klinik araştırmalar ve çalışmalarla destekler. Ürünlerinde klinik testlerle etkinliği ve güvenirliği ortaya konmuş hammaddeler kullanır. WELLCARE’ın ürünlerinde kullandığı bitkisel ve bitkisel kökenli ürünler herhangi bir kimyasal işleme tabi tutulmaz, en saf haliyle kullanılır. WELLCARE’in farmasötik maddeleri Amerika ve Avrupa Farmakope standartlarındadır.

Yüksek standartlı üretim tesisleri

WELLCARE’ın üretim yaptığı tesisler; bilgi, deneyim ve uzman işgücü sayesinde tüketici güvenirliğinden asla ödün vermeyecek kalite standartlarına sahiptir. Bütün ürünler GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP ( İyi Laboratuvar Uygulamaları) , ISO 14001, ISO 90001, ISO 13485, HACCP sertifikalı üretim tesislerinde, en son üretim teknolojileri kullanılarak üretilir.

Ar – Ge çalışmaları

WELLCARE, inovatif yaklaşımları tüm iş süreçlerinin odağına yerleştirir. Bu nedenle uluslararası inovasyon merkezlerinin yanı sıra kendi Ar-Ge Merkezi’nde de her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış bilim adamlarıyla çalışır. Laboratuvar testleri ve klinik testlerle, ürünlerinde, maksimum fayda ve güvenliği sağlamak için Ar-Ge çalışmaları yapar.

Çevre ve doğa duyarlılığı

WELLCARE için sürdürülebilirlik vizyonu şirket kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Hammadde temininden ürünlerin tüketici ile buluşmasına kadar sürecin her aşamasında karbon ayak izini azaltmak için azami gayret gösterir. Doğaya ve hayvanlara saygı değerlerini en üst seviyeye taşır.

Tüketici güvenirliği

WELLCARE şeffaflık ilkesi doğrultusunda, ürünlerin içerikleri ve değerleriyle ile ilgili bilgiyi kullanım talimatlarında tam olarak verir.

Wellcare Dünyası

Vitamin ve Mineraller

Wellcare Vitamin ve Mineral Portföyünde yer alan farklı formlardaki D vitamini ürünleri ile her zaman yanınızda.

Sindirim Sağlığı

Wellcare Sindirim Sağlığı, sindirim sistemini başlıca sıkıntıları kabızlık, gaz, şişkinlik ve hazımsızlık için destek ürünler.

Probiyotikler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Bitkisel Takviyeler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Alerji ve Burun Sağlığı

Yenidoğandan itibaren kullanımı uygun geniş ürün portföyü ile burun sağlığı ve artan enerji sorunlarına çözüm sunar.

Kadın Sağlığı

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönelik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

E-Bülten

Wellcare ile ilgili haber ve duyurularımızdan haberdar olmak için E-Bültenimize üye olunuz.    Yukarıda bulunan iletişim bilgilerime şirketinizin tüm markaları ile ilgili tanıtım, teklif, promosyon, anket, etkinlik gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini,