Wellcare Blog

Evde formda kalmanın yolları?

Küresel koronavirüs krizi birçok ülkenin sert önlemler almasına neden oldu. Spor konusunda alınan önlemler, oyunların kapalı kapılar ardında oynanması ve spor salonlarının kapanması şeklinde gerçekleşti. Evden çıkmadan formda kalmak için ne yapabiliriz?

Evde kalmak, düzgün beslenmek ve egzersiz yapmak gibi sağlıklı rutinlerimizi durdurmak anlamına gelmez. Aslında, dışarı çıkamasak bile egzersiz yapmaya devam etmek için birçok aracımız var.

Mobil uygulamalar, YouTube videoları ve çevrimiçi rehberli egzersizler, egzersiz yaparak vücudunuza bakmaya devam etmek için mükemmel seçeneklerdir. Ayrıca, makine veya ekipmana ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz onlarca egzersiz vardır. Bu makalede, sizinle bazı seçenekleri paylaşacağız.

Wellcare Dünyası

Vitamin ve Mineraller

Wellcare Vitamin ve Mineral Portföyünde yer alan farklı formlardaki D vitamini ürünleri ile her zaman yanınızda.

Sindirim Sağlığı

Wellcare Sindirim Sağlığı, sindirim sistemini başlıca sıkıntıları kabızlık, gaz, şişkinlik ve hazımsızlık için destek ürünler.

Probiyotikler

Probiyotik bakteriler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Bitkisel Takviyeler

Bitkisel takviyeler bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

Alerji Sorunları

Toplumda görülme sıklığı her gün artan alerji sorunlarına yönetlik ürün portföyü ile semptopların azalmasına destek olur.

Kadın Sağlığı

Wellcare kadın sağlığı  kategorisinde bulunan ürün portföyü ile her zaman yanınızda.

E-Bülten

Wellcare ile ilgili haber ve duyurularımızdan haberdar olmak için E-Bültenimize üye olunuz.


    Yukarıda bulunan iletişim bilgilerime şirketinizin tüm markaları ile ilgili tanıtım, teklif, promosyon, anket, etkinlik gibi her türlü doğrudan ve dolaylı pazarlama faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini, Kabul Ediyorum